Coolics Oy

Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä tai täytä viereinen lomake!

Toimistomme vaihde
+358 10 423 7111
Yrityksemme sähköpostiosoite
orders@coolics.fi










Ota rohkeasti yhteyttä valaistusasiantuntijoihimme!

Toimitusjohtaja:

Jari Kanervisto
Puh. +358 50 341 5444
jari.kanervisto@coolics.fi

Operatiivinen johtaja:

Markus Vuosjoki
Puh. +358 50 408 0080
markus.vuosjoki@coolics.fi

Kustomoidut ratkaisut:

Tomi Tuomela
Puh. +358 50 366 7400
tomi.tuomela@coolics.fi

Helsinki, Uusimaa:

Rasmus Kanervisto
Puh. +358 40 762 1535
rasmus.kanervisto@coolics.fi

Tampere, Pirkanmaa:

Henry Lindeman
Puh. +358 50 311 0455
henry.lindeman@coolics.fi

Tampere, Pirkanmaa:

Jukka Hannula
Puh. +358 50 408 8986
jukka.hannula@coolics.fi

Toimiston ja showroomimme sijainti:

Postitorvenkatu 30
33840 Tampere